Διαφήμιση

Αναζήτηση

Σύνδεση    Δ. Συζήτηση    Αναζήτηση    Συχνές Ερωτήσεις

Ευρετήριο Δ. Συζήτησης » ΓΕΝΙΚΑ » Γενικά Θέματα για RAV4

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 9 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 17, 2011 4:43 pm 
Χωρίς σύνδεση
1st gear (ασφάλτινος)

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ Κ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΕΡΣΥ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΡΟΧΕΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ(RAV4 2006) ΕΒΑΛΕ ΝΕΡΟ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΠΑΩ ΣΕ ΕΠΙΣΙΜΟ ΑΝΤΙΠΡΌΣΩΠΟ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΛΕΩ Κ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΓΓΕΛΝΟUΝ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΕΡΑΓΩΓΟ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΕΒΡΕΞΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΦΕΤΟΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΒΡΗΚΑ ΝΕΡΟ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΝΑΤΗ ΒΡΟΧΗ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΛΙΜΝΗ Κ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΟΤΑ ΕΛΛΑΣ ΛΕΓΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΈΛΕΓΧΟ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΒΡΟΥΝ Κ ΑΝΑΛΟΓΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΛΥΨΗ Η ΕΓΓΥΗΣΗ.ΤΟ ΠΗΓΑ ΤΟ ΕΨΑΞΑΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΗΛΏΣΟΥΝ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ Κ ΝΑ ΜΕ ΧΡΕΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ .ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΥΟΤΑ ΕΛΛΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ,ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ Κ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΟΤΙ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΧΡΩΣΟΥΝ. ΑΥΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΥΠΕΡ ΕΓΓΥΣΗ ΠΙΑ.

Κορυφή 
 Προφίλ  

Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 19, 2011 2:04 am 
Χωρίς σύνδεση
3rd gear (χαλικόπληκτος)
Άβαταρ μέλους

Φίλε είχα αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα .σε μένα δεν είχε γίνει καλή τοποθέτηση ενός εξαρτήματος σαν νερόχύτης που βρίσκεται μέσα απο τις γρίλιες που είναι τα μάκτρα. Οπώς μου είπανε μπορεί να φταίω και εγω γιατί ίσως το χτύπησε με το πιεστικό ο βενζίνας που έπλενε το αμάξι. Μπορεί να είχαν δίκιο. Το ρεζούμε είναι ότι τα παιδιά μου το φτιάξαν αμέσως και χώρις να δώσω μία. Ο πρόεδρος έχει δίκιο ότι αν είναι για κάτι να είμαστε ευχαριστημένοι απο την αγορά μας ,που θα μείνει όπως έχουν τα πράγματα για πολυ καιρό ακόμα κοντά μας ,είναι το aftersales service που είναι άψογο..για αυτο και στεναχωριέμαι πολυ όταν βλέπω ότι παεί να χαθεί και αυτο...όπως η αντιμετώπιση στην περιπτωσή σου

Κορυφή 
 Προφίλ  

Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Πέμ Φεβ 24, 2011 11:21 am 
Χωρίς σύνδεση
RAV4Club Team
RAV4Club Team
Άβαταρ μέλους

chris174 έγραψε:
ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΛΥΨΗ Η ΕΓΓΥΗΣΗ.ΤΟ ΠΗΓΑ ΤΟ ΕΨΑΞΑΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΗΛΏΣΟΥΝ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ Κ ΝΑ ΜΕ ΧΡΕΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ .ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΥΟΤΑ ΕΛΛΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ,ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ Κ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΟΤΙ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΧΡΩΣΟΥΝ. ΑΥΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΥΠΕΡ ΕΓΓΥΣΗ ΠΙΑ.

Καλα είναι τρελο αυτο ..... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ αν δεν είχε επισκευαστεί σωστα να πρεπει μετα να πληρώσεις

Κορυφή 
 Προφίλ  

Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Σάβ Φεβ 26, 2011 7:37 pm 
Χωρίς σύνδεση
1st gear (ασφάλτινος)

καλησπέρα κ πάλι συνεχεία της ιστορίας με πήραν τηλέφωνο από την τουοτα που το είχα πάει για να το ξαναπάω να το δουν πάλι χωρίς χρεώσει κ θα χρειαστούν το αμάξι γύρω στις τρεις ωρεσ δεν ξερω τι να πω δεν ειναι λιγο περιεργο?το αμαξι παλι εβαλε νερα την τσικνοπεμπτη.

Κορυφή 
 Προφίλ  

Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Κυρ Φεβ 27, 2011 10:47 pm 
Χωρίς σύνδεση
3rd gear (χαλικόπληκτος)
Άβαταρ μέλους

οκ να ακούσουμε τι έχουν να σου πούν.................

Κορυφή 
 Προφίλ  

Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 8:56 pm 
Χωρίς σύνδεση
1st gear (ασφάλτινος)

ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΣΧΑΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΑΛΟΚΑΘΑΡΗΣΤΗΡΕΣ Κ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΩΡΙΔΑ ΑΦΡΟΛΕΞ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ

Κορυφή 
 Προφίλ  

Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 10, 2011 12:00 am 
Χωρίς σύνδεση
3rd gear (χαλικόπληκτος)
Άβαταρ μέλους

chris174 έγραψε:
ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΣΧΑΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΑΛΟΚΑΘΑΡΗΣΤΗΡΕΣ Κ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΩΡΙΔΑ ΑΦΡΟΛΕΞ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ

Xρήστο αυτό θα το πληρώσεις?

Κορυφή 
 Προφίλ  

Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 11, 2011 9:12 pm 
Χωρίς σύνδεση
1st gear (ασφάλτινος)

καλησπερα θα το καλυψουν αυτοι ειπαν για αυτο πηραν κ τηλεφωνο να τους το παω

Κορυφή 
 Προφίλ  

Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Τετ Απρ 06, 2011 10:03 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εμένα μου άλαξαν τον νεροχύτη αν θυμάμε καλά και το αφρολέξ αλλά επιπλέον μου άλλαξαν και την μοκέτα του συνοδηγού γιατί είχε μουσκέψει πάρα πολύ. όμως το αφρολέξ μου το ξανα άλλαξαν αλλές δύο φορές μέχρι τελικά να μην μου ξαναμπάσει νερά.

Κορυφή 
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 9 Δημοσιεύσεις ] 

Ευρετήριο Δ. Συζήτησης » ΓΕΝΙΚΑ » Γενικά Θέματα για RAV4

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση