Εγγραφή    Σύνδεση    Δ. Συζήτηση    Αναζήτηση    Συχνές Ερωτήσεις

Ευρετήριο Δ. Συζήτησης » ΓΕΝΙΚΑ » Νέα Μέλη

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 68 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: StuparArt: Rav4 Mk2 f/l (Project)
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 10, 2019 11:57 pm 
Χωρίς σύνδεση
3rd gear (χαλικόπληκτος)
Άβαταρ μέλους

Χαχαχ όχι όχι …αυτό που έχω πάρει έχει μικρότερες διαδρομές στην ανάρτηση και είναι πιο λεωφορείο. (bleh)

Pajero Sport V6 και ήδη τρέχει το project της βελτίωσης. --lol

Κορυφή 
 Προφίλ  
Απάντηση με παράθεση  
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 11, 2019 12:04 am 
Χωρίς σύνδεση
3rd gear (χαλικόπληκτος)
Άβαταρ μέλους

Προσπάθεια για απάντηση Νο7

Φίλε meco, τα προβλήματα κατά την σύνδεση μου εξακολουθούν να υπάρχουν!! Δεν σου κρύβω πως μπήκα στον κόπο να ανεβάσω φωτογραφίες στο photobucket και να τις παρουσιάσω εδώ αλλά για κάποιον λόγο δεν με αφήνει γενικά να κάνω post. Δεν ξέρω τι φταίει!! Έχω δοκιμάσει να κάνω είσοδο από άλλο browser και άλλες ip αλλά το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει.

Έτυχε τις προάλλες και με άφησε να γράψω λίγα ποστ και την ώρα που πήγα να απαντήσω στο ερώτημα το οποίο απαντάω τώρα με πέταξε έξω με αποτέλεσμα να χάσω και οτι έγραφα. Τώρα που σου γράφω το κάνω σε σημειωματάριο στο κινητό και κάποια στιγμή ελπίζω να καταφέρει να πάρει το ποστ μου κάνοντας copy paste. Τέλος πάντων. Θα προσπαθήσω να τις ξανά ανεβάσω η να ξεκλειδώσω το link στο photobucket ώστε να το ανεβάσω εδώ. Όσο αφορά το rav και τις δυνατότητες του, πραγματικά είναι ένα πολύ καλό και ικανό αυτοκίνητο. Πολλοί ιδιοκτήτες δεν γνωρίζουν (καλοπροαίρετα το λέω αυτό) τι δυνατότητες έχει και τι μπορεί να κάνει το αυτοκίνητο εκτός δρόμου. Όπως έχω αναφέρει και στα προηγούμενα μου ποστ το μόνο "ελάττωμα" του ήταν που δεν έχει αργές σχέσεις.

Το καινούργιο θα ήθελα να ήταν ένα LC 90 η ακόμα καλύτερα 120 αλλά ακόμα είναι κάτι μακρυνό για μένα.

Μετά από πολύ ψάξιμο, σκέψη και ξενύχτι για το τι να πάρω, πήρα ένα Pajero Sport V6 ()(_)cool

Τελευταία επεξεργασία από StuparArt και Πέμ Σεπ 12, 2019 10:49 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Κορυφή 
 Προφίλ  
Απάντηση με παράθεση  
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 11, 2019 11:44 am 
Χωρίς σύνδεση
RAV4Club Team
RAV4Club Team
Άβαταρ μέλους

Τοποθεσία: Καρντάσι μεγαλωμένο, Χάμω γεννημένο, από Μακεδονία/Κρήτη-Θεσσαλία/Ήπειρο ριζωμένο...
Καλοτάξιδο το Pajero. :)

Κορυφή 
 Προφίλ  
Απάντηση με παράθεση  
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 12, 2019 10:54 am 
Χωρίς σύνδεση
3rd gear (χαλικόπληκτος)
Άβαταρ μέλους

Ευχαριστώ πολύ Βαγγέλη!!

Υ.Γ σου έχω στείλει ένα πμ σχετικά με το πρόβλημα που αντιμετωπίζω "μόνο" την ώρα που πατάω "υποβολή" για να απαντήσω σε κάποιο πόστο άσχετα από την ενότητα.

Αυτό το πρόβλημα το αντιμετωπίζω μόνο σε αυτό το φόρουμ από οπουδήποτε και να συνδεθώ. Μπορεί να με αφήσει να κάνω ένα δύο πόστ και μετά με κόβει, σαν να μου μετράει χρόνο παραμονής με αποτέλεσμα να με μπλοκάρει!!

Κορυφή 
 Προφίλ  
Απάντηση με παράθεση  
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 12, 2019 12:35 pm 
Χωρίς σύνδεση
6th gear (λασποτρελλλαμένος)

https://d1ix0byejyn2u7.cloudfront.net/d ... 500_70.jpg

Κορυφή 
 Προφίλ  
Απάντηση με παράθεση  
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 12, 2019 10:22 pm 
Χωρίς σύνδεση
6th gear (λασποτρελλλαμένος)

Έκανα την παραπάνω δημοσίευση διότι ήθελα να επαληθεύσω ότι το πρόβλημα με τις φωτογραφίες είναι στο https. Την παραπάνω φωτογραφία την ανέβασα σβήνοντας το https:// και γράφοντας στη θέση του www.
Αν το πρόβλημα σου είναι αυτό τότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις αυτό το "τέχνασμα".
Το forum, αφού πατήσεις το κουμπί της δημοσίευσης το επαναφέρει από μόνο του και έτσι το url φαίνεται κανονικά.
Έχει την πλάκα του γιατί αν πας μετά να κάνεις edit το post σου πρέπει να ακολουθήσεις και πάλι την ίδια μέθοδο διότι και πάλι δεν θα ανέβει η δημοσίευση. (Ας ενημερώσει ο Βαγγέλης τους διαχειριστές αν έχουν χρόνο να ασχοληθούν μήπως και βρουν κάποια λύση.)

Σε κάθε περίπτωση εύχομαι να ευχαριστηθείς το Pajero και να περάσεις πολύ καλά και απροβλημάτιστα μαζί του.
Μιχάλης

Κορυφή 
 Προφίλ  
Απάντηση με παράθεση  
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 12, 2019 11:08 pm 
Χωρίς σύνδεση
3rd gear (χαλικόπληκτος)
Άβαταρ μέλους

Μιχάλη, σε ευχαριστώ πολύ!!

Όσο αφορά το πρόβλημα που αντιμετωπίζω δεν έχει να κάνει μόνο με το ανέβασμα των φωτογραφιών. Ακόμα και αυτό το μήνυμα που σου γράφω δεν είμαι σίγουρος εάν θα καταφέρω να το αναρτήσω.

Το πρόβλημα είναι γενικό αλλά όχι κάτι μόνιμο.

Υ.Γ έχω ξεκλειδώσει φακέλους στο photobucket και με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω τα link ώστε να δεις τις φωτογραφίες με τα προβολακια αλλά και για όσους ενδιαφέρονται να δουν και άλλες που δεν έχουν ανέβει ποτέ στο φόρουμ λόγο ελλείψεις χρόνου κυρίως.

Κορυφή 
 Προφίλ  
Απάντηση με παράθεση  
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Κυρ Σεπ 29, 2019 11:36 am 
Χωρίς σύνδεση
3rd gear (χαλικόπληκτος)

καλοτάξιδο το pajero

είμαι σε δίλλημα αν θα κάνω το δικό μου Mk1 λίγο πιο εκτός δρόμου ή θα το κρατήσω ασφάλτινου προσανατολισμού

Προς το παρών σκέφτομαι μονο τη λύση της μεταλλικής ποδιάς εμπρος, και αν θα βάλω λάστιχα 50/50 . Εσυ ποια προτείνεις? Εχει βγάλει η Nexen ενα πολυ οικονομικό μοντέλο, τα Roadian HT, που λόγω πρώτης τοποθέτησης βγαίνει σε πολύ χαμηλή τιμή η τετράδα αλλιώς σκεφτόμουν για BF

Εικόνα

Κορυφή 
 Προφίλ  
Απάντηση με παράθεση  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 68 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Ευρετήριο Δ. Συζήτησης » ΓΕΝΙΚΑ » Νέα Μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com